VIETA: Blu Hotel Latvija, Konferenču centrs (Elizabetes iela 55, Rīga)

LAIKS: plkst.12:00–17:00

Uzzini, izmēģini un pieņem lēmumu!

Nākotne tavās rokās ir kā kubiks-rubiks, kuru pagriežot uz jebkuru pusi, atradīsi unikālas iespējas, iemācīsies jaunas lietas, izbaudīsi piedzīvojumus, kas izmainīs tavu dzīvi – ceļosi, iepazīsies ar jauniem cilvēkiem, atradīsi savas stiprās puses, izvēlēsies sapņu specialitāti un izveidosi savu karjeras plānu! Viss, kas nepieciešams ir ticība saviem spēkiem un vēlme izmēģināt sevi šeit un tagad!

Veram vaļā izstādes durvis! Droši sakam, ka izstādes sauklis ir – uzzini, izmēģini un pieņem lēmumu, tad tas attaisnosies ar uzviju. Varēsi izvēlēties starp dažādiem semināriem un aktivitātēm, pēc kurām atklāsi, kura specialitāte tev ir vispiemērotākā! Uzzināsi, kā sākt karjeras plānošanu un kā nepārstāt pilnveidoties!

Izstādes saturs:
Vairāk kā 30 ārvalstu mācību iestādes
Iedvesmas stūrītis
Karjeras konsultācijas
Radošās darbnīcas
egoPERFECTUS stends

Tas vēl nav viss! Tevi gaida jaunā Freshman prezentācija, sarunas ar KALBA un egoPERFECTUS izglītības ārzemēs konsultantiem un, protams – labs noskaņojums!
DODIETIES UZ IZSTĀDI AR KALBA AUTOBUSU!

Ja jūsu skola atrodas Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī vai Rēzeknē un jūs vēlaties ierasties uz izstādi ar KALBA organizēto autobusu, lūdzam reģistrēties līdz 21. septembrim. Ja jūsu skola atrodas citā Latvijas pilsētā, tomēr vēlaties izmantot KALBA autobusa iespējas, rakstiet uz studies@kalba.lv (minimālais skaits grupā – 15 cilvēki).

Aptuvenā cena*:

  • Liepāja – Rīga – Liepāja: 11 EUR/pers.
  • Daugavpils – Rīga – Daugavpils: 10 EUR/ pers.
  • Rēzekne – Rīga – Rēzekne: 16 EUR/pers.
  • Ventspils – Rīga – Ventspils: 12 EUR/pers.

*Cenas tiks precizētas reģistrējoties.

Kontakti reģistrācijai:

studies@kalba.lv

 PASĀKUMA DRAUGI:

pp

SAZINIETIES!