Nīderlandes Karaliste atrodas pašā Eiropas sirdī un tiek uzskatīta par vietu, kur izdevīgās atrašanās vietas dēļ satiekas daudz dažādu industriju. Studentiem tas nozīmē plašas prakses iespējas pasaules lielāko uzņēmumu filiālēs un iespēju mācīties starptautiskā vidē. Liela daļa Nīderlandes iedzīvotāju, arī vecāka gada gājuma, lieliski runā angļu valodā. Līdz ar to dzīvot un sazināties ar apkārtējiem būs pavisam ērti.

Nīderlande ir valsts ar vienu no bagātākajām kultūrām un vēsturi Eiropā, taču vienlaikus tā ir ļoti nozīmīgs ekonomiskais centrs ar augstu dzīves līmeni. Nīderlandes iedzīvotāji daudz nozīmes piešķir veselīgam dzīvesveidam, tāpēc viens no populārākajiem pārvietošanās līdzekļiem ir velosipēds.

Sazinies ar mums un uzzini vairāk

studies-nideralande

Izpēti mūsu partner universitātes Nīderlandē

 

Iemesli, kāpēc izvēlēties šo valsti

Nīderlandes augstskolas piedāvā plašu studiju programmu klāstu angļu valodā. Izglītība šajā valstī ir ļoti kvalitatīva un pielieto “problem-based learning” metodi jeb uz praksi un reāliem industrijas piemēriem balstītu apmācību.
Mācības Nīderlandē ir par maksu, taču studentiem no ES ir pieejams studiju kredīts mācību maksas segšanai. Arī tiem, kuri kredītu ņemt nevēlas, der atcerēties, ka studiju maksa ir pavisam pieņemama – 2016./2017. mācību gadā studijas Nīderlandē maksā 1984 EUR gadā.

Kā mēs varam tev palīdzēt?

  • konsultēsim par programmu pieejamību angļu valodā;
  • informēsim par pieteikumam nepieciešamajiem dokumentiem;
  • aizpildīsim un nosūtīsim pieteikumu studijām tevis izvēlētajā universitātē;
  • informēsim par studiju kredīta saņemšanas kārtību;
  • pastāstīsim par mācību apstākļiem un

nyderlandai-lv