Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Pateicoties universitātē studējošo un tās absolventu labajām atsauksmēm, universitāte ierindojusies 11. vietā starp visām Lielbritānijas universitātēm.
 • Pēdējos gados universitāte piedzīvojusi studentu pieplūdumu – to skaits palielinājies par aptuveni 30%.
 • Šajā universitātē bakalaura programmās studē vairāk kā 18 000 jauniešu un mazliet vairāk nekā 3000 studentu maģistra programmās.
 • Universitāte strauji attīstās un paplašina savu darbību. Daudz uzmanības tiek veltīts studentu problēmu risināšanai.
University of Hull
Par universitātiFakultātesVietaTransportsBrīvais laiksPilsēta

Hallas Universitāte dibināta 1927. gadā Hallā, Austrumjorkšīrā. Tās galvenā ēka atrodas Cottingham ielā, savukārt mazākās ēkas atrodas netālu no Skarboro pilsētas. Universitātes studiju pieredze, metodes, pētījumi un sniegtie pakalpojumi valstī un sabiedrībā tiek augstu vērtēti. Universitātes pētījumi ir atzīti arī citās valstīs.

Hallas Universitātes vīzija ir izzināt, izveidot un nodot zināšanas, lai tās palīdzētu bagātināt vietējo un starptautisko sabiedrību.

Universitāte piedāvā plašu studiju programmu izvēli, ieskaitot programmas veselības, biznesa, sociālo zinātņu, izglītības, zinātnes un inženierzinātņu virzienos.

Lai uzlabotu studentu mācību kvalitāti un apstākļus, universitāte cenšas piesaistīt pēc iespējas vairāk investīciju. 2013. gadā universitāte atklāja Biomedicīnas pētījumu institūtu, kurā tiek pētīts vēzis un citas slimības. 2014. gadā Hallas Universitātes bibliotēkā ieguldīti vairāk kā 27 miljoni mārciņu. Universitātē veiktie pētījumi nereti ir nozīmīgi valsts vai starptautiskā līmenī, piemēram, šķidro kristālu tehnoloģijas datoru, viedtālruņu un televizoru ražošanā tagad izmanto visā pasaulē.

Ikviens universitātes students automātiski kļūst par studentu apvienības biedru. Tieši Hallas Universitātes studentu apvienība 2013. gadā atzīta par drošāko un uzticamāko. Jaunie studenti šeit var justies droši, jo viņi zina, ka saņems nepieciešamo palīdzību un atbildes uz visiem tiem interesējošiem jautājumiem.

 • Zinātnes fakultāte (Faculty of Science);
 • Zinātņu un sociālo zinātņu fakultāte (Faculty of Arts and Social Sciences);
 • Veselības un sociālās aprūpes fakultāte (Faculty of Health and Social Care);
 • Pedagoģijas fakultāte (Faculty of Education);
 • Medicīnas skola (Hull York Medical School);
 • Biznesa skola (Business School);
 • Medicīnas institūts (Postgraduate Medical Institute).

Halla atrodas Anglijas ziemeļaustrumu daļā. Tā ir ļoti skaista pilsēta ar daudz parkiem. Pearson parkā var vērot dzīvniekus un putnus, kā arī doties izbraucienā ar laivām pa parkā esošo ezeru. Pats populārākais parks – Queens Park atrodas pašā pilsētas centrā.

Universitāte atrodas ērtā vietā, tāpēc no šejienes uz visiem objektiem iespējams viegli nokļūt, izmantojot sabiedrisko transportu. Lai arī universitātei tuvākā ir Humberside lidosta, ērtāk doties uz Londonu un no turienes uz Hallu doties ar vilcienu. Katru dienu šajā maršrutā kursā vismaz 8 vilcieni.

Hallā ir daudz apmeklējamu vietu, piem., Jaunais Hallas teātris (Hull New Theatre), kurā koncertē slavenas baleta, teātra un mūzikas trupas. Pilsētā ir notiek ikgadējais The Humber Mouth literatūras festivāls, kas pulcē daudz slavenu rakstnieku (Roy Hattersley, Andrew Motion u.c.).

Hallai ir sava futbola, regbija un atlētikas komanda. Pilsētā notiek daudz sporta un modes pasākumu, kā arī ikgadēji festivāli. Naktsdzīve ir neatņemama šīs pilsētas dzīves daļa. Ikviens var atrast sev tīkamu izklaides vietu.

 • Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
 • Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.