Kāpēc izvēlēties šo universitāti?

 • Vairums šīs universitātes absolventu strādā tādos lielos uzņēmumos kā EA Games, Gucci, Nike, Sony u. c.
 • Universitātē ierīkotas daudzas darbnīcas un izveidota lieliska tehniskā bāze ar augstākās klases tehniku un animācijai, arhitektūrai un digitālajam dizainam paredzētu programmatūru.
 • Šeit strādā lieliski speciālisti ar lielu pieredzi.
 • Universitātē valda multikulturāla un draudzīga atmosfēra.
 • Tiek piedāvātas mūsdienīgas studiju programmas.
University of the creative arts
Par universitātiUniversitātes skolasVietaTransportsBrīvais laiksVideoPilsēta

Radošo industriju universitāte ir specializēta augstskola. Studentiem tiek piedāvātas mākslas, arhitektūras, dizaina, modes, komunikāciju, grafikas un mediju mākslas studiju programmas. Universitātei ir piecas studentu pilsētiņas, kas atrodas Kenterberijā, Ročesterā, Meidstonā, Epsomā un Farnhemā. Šobrīd šeit mācās 7 000 studentu no Lielbritānijas un citām pasaules valstīm, tostarp, Lietuvas.

Attīstīties un radīt mudina unikālā vide: domubiedri var kopā piedalīties radošajā procesā – rīkot izstādes un fotosesijas vai draudzīgi strādāt dažādās darbnīcās. Tā var dalīties ar idejām un smelties iedvesmu. Tiek mudināts, lai dažādu kursu studenti komunicētu savā starpā: talantīgi mākslinieki mācās kopā ar topošajiem kinematogrāfiem, savukārt dizaineri strādā kopā ar arhitektiem. Tā jaunieši gūst zināšanas no vairākām tiem pieejamām disciplīnām.

Universitātes karjeras un nodarbinātības centra pakalpojumus var izmantot visi studenti. Centrs organizē seminārus un praktiskās sesijas, kā arī konsultē par nodarbinātības un pieredzes uzkrāšanas jautājumiem. Tāpat ir iespēja iziet praksi un kļūt par vienas vai otras sfēras speciālista asistentu. Centrā uzkrāta datu bāze, kurā studenti var meklēt vakances.

Radošo industriju universitāte sadarbojas ar daudzām labi zināmām kompānijām: Alexander Mc QueenApple; BBC; Comme Des GarconsEA GamesGucciMulberryNike; Philips DesignRidley Scott AssociatesSonyRoyal Opera HouseTate Modern; The Times (Lielbritānija); Versace; Virgin un Vogue(Lielbritānija).

Šajā augstskolā strādājošie pasniedzēji ir īsti profesionāļi, lieliski speciālisti ar lielu pieredzi radošo industriju jomā. Pateicoties viņiem universitātē piedāvātās programmas ir mūsdienīgas, aktuālas un atbilst mūsdienu pasaules vajadzībām.

 • Video un mediju skola (School of Film and Media);
 • Modes skola (School of Fashion);
 • Mākslas skola (School of Fine Art);
 • Komunikācijas un dizaina skola (School of Communication Design);
 • Arhitektūras skola (School of Architecture);
 • Amatu un dizaina skola (School of Crafts and Design);
 • Tālākizglītības skola (School of Further Education).

Universitāte izvietota piecās studentu pilsētiņās. Tajā valda lieliska radošā atmosfēra un draudzīga vide. Šeit studenti komunicē, dalās idejās un kopā pavada laiku. Visām pilsētiņām ir vajadzīgā infrastruktūra – šeit netrūkst veikalu, kafejnīcu, kā arī sporta un veselības centru. Turklāt ar vilcienu vai autobusu studenti var viegli nokļūt netālu esošajā Londonā.

Visērtāk doties uz kādu no Londonas lidostām un no turienes  uz Londonas vilcienu staciju, no kuras ērti nokļūt jebkurā studentu pilsētiņā. Atkarībā no izvēlētās Londonas vilcienu stacijas brauciens aizņems no 45 minūtēm līdz pusotrai stundai.

Kenterberija (Canterbury)

No Londonas Pancras Station) uz Kenterberiju (West Station) ik stundu kursē ātrvilciens. Brauciens aizņem aptuveni 55 minūtes.

No Londonas (Victoria Station) uz Kenterberiju (East Station) brauciens aizņems aptuveni 85 minūtes.

No Londonas (Charing Cross vai Waterloo East Station) uz Kenterberiju (West Station) var aizbraukt aptuveni 90 minūtēs.

Epsomas pilsētiņa (Epsom)

Šajā pilsētiņā arī visērtāk nokļūt no Londonas. No Waterloo vai Viktorijas vilcienu stacijas (Londona) uz Epsomu kursē National Rail vilcieni.

Farnhema (Farnham)

Uz Farnhemu vilciens atiet no Londonas Waterloo vilcienu stacijas.

Meidstona (Maidstone)

Uz Meidstonas staciju vilciens atiet no Londonas Viktorijas vilcienu stacijas.

Ročestera (Rochester)

Uz šo pilsētu vilciens kursē no Londonas Viktorijas vilcienu stacijas.

Visās universitātes pilsētiņās studentiem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes. Šeit netrūkst kafejnīcu, bāru, restorānu un naktsklubu. Jaunieši, kam interesē aktīva kultūras dzīve, var apmeklēt teātrus un muzejus. Iepirkšanās entuziastus gaida plaša veikalu izvēle.

 • Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
 • Iesniedzot pieteikumu šajā universitātē, nepieciešams IELTS eksāmena sertifikāts.