Kāpēc izvēlēties šajā koledžā?

  • Šeit mācās studenti no 25 dažādām pasaules valstīm.
  • Studentiem ir iespēja aktīvi piedalīties dažādos projektos. Tā viņi iemācās komunicēt starptautiskajā vidē.
  • Koledžā ir patiešām lieliski mācību apstākļi, lai studētu, paplašinātu redzesloku un iegūtu pieredzi. Notiek arī mācību braucieni gan Dānijā, gan ārzemēs.
University College of northern denmark
Par koledžuVietaTransportsBrīvais laiksVideoPilsēta

Ziemeļdānijas Universitāte-koledža piedāvā vairāk kā 40 studiju programmas. 18 programmas tiek īstenotas angļu valodā. Kas šajā augstskolā ir īpašs? Koledžas studenti tiek orientēti uz praksi: nodarbībās viņi saņem ļoti daudz praktisku uzdevumu, mācās tos veikt un par to saņem vērtējumu.

Koledža atrodas Olborgā. Koledžai ir studentu pilsētiņas, kas atrodas Porthusgade, Sofiendalsvej un Lindholm Brygge ielā. Studentiem ir iespēja visu diennakti izmantot modernākos mācību un informācijas tehnoloģiju līdzekļus, kā arī bibliotēku.

Olborga ir ostas pilsēta Dānijas ziemeļos. Pilsētā ir attīstīta kuģniecība, cementa, ķīmiskā un tekstilrūpniecība.
Lai nokļūtu Olborgā, visērtāk lidot uz Kopenhāgenu un no turienes tieši uz Olborgas lidostu. Ar autobusu vai vilcienu no Kopenhāgenas brauciens aizņems aptuveni 4 stundas.

Olborga ir neliela, taču izklaidēm pilna pilsētiņa. Neskatoties uz to, ka šeit ir tikai 122 000 iedzīvotāju, pilsētā gan dienu, gan nakti kūsā dzīvība. Visā pasaulē zināma un ļoti populāra ir Olborgas iela Jomfru Ane Gade. Tajā atrodas daudz restorānu, bāru, klubu, vakaros šeit notiek diskotēkas, un īpaši daudz cilvēku pulcējas nedēļas nogalēs. Papildus izklaidēm Olborga ir slavena arī ar savām profesionālā handbola, futbola un hokeja komandām.

  • Sniedzam BEZMAKSAS konsultācijas par studijām ārzemēs, kārtojam iestāšanās dokumentus, palīdzam aizpildīt veidlapas studiju finansēšanai. Piesakies bezmaksas konsultācijai un mēs palīdzēsim iestāties ārzemju universitātē!
  • IELTS eksāmens nav obligāts, vairums universitāšu atzīst Kalba.lv testu, kuru pie mums varat veikt bez maksas.