Dānija ir viena no populārākajām valstīm studentu vidū. Tā piesaista ar kvalitatīvu izglītību, daudzveidīgu programmu piedāvājumu angļu valodā, kā arī augstu dzīves līmeni. Valsts popularitāte starptautisko studentu vidū nozīmē to, ka tev būs iespēja veidot nākotnes biznesa kontaktus ar topošajiem profesionāļiem no visas pasaules!

Aptaujas liecina, ka Dānijas iedzīvotāji ir laimīgākā un ar dzīvi apmierinātākā tauta pasaulē. Turklāt, lielākā daļa Dānijas iedzīvotāju, arī vecāka gada gājuma, lieliski runā angļu valodā. Līdz ar to dzīvot un sazināties ar apkārtējiem būs pavisam ērti. Izvēloties studijas Dānijā, jāņem gan vērā fakts, ka tā ir viena no dārgākajām valstīm pasaulē.

SAZINIES AR MUMS UN UZZINI VAIRĀK
danija-stojimo-data

Izpēti mūsu partneruniversitātes Dānijā

 

Iemesli, kāpēc izvēlēties šo valsti

Augstākā izglītība Dānijā ir populāra izvēle studentu vidū vairāku iemeslu dēļ. Šīs valsts izglītības sistēma daudz uzmanības velta praktiskiem projektiem, reālu situāciju un problēmu analizēšanai, kas sniedz studentiem lielisku iespēju iegūt daudz darba tirgum noderīgu iemaņu vēl studējot universitātē. Turklāt, ES studentiem izglītība Dānijā ir pilnīgi bez maksas, kā arī strādājošiem studentiem ir pieejama stipendija.

Kā mēs varam tev palīdzēt?

  • konsultēsim par programmu pieejamību angļu valodā;
  • informēsim par pieteikumam nepieciešamajiem dokumentiem;
  • aizpildīsim un nosūtīsim pieteikumu studijām tevis izvēlētajā universitātē;
  • informēsim par stipendijas saņemšanas kārtību;
  • pastāstīsim par mācību apstākļiem un sadzīves īpatnībām Dānijā.

studijas-dania-infografikas