Piesakies jebkurā universitātē

Studijas ārzemēs ir tava iespēja kļūt par konkurētspējīgu speciālistu tevis izvēlētajā nozarē, lai arī cik šaura tā būtu. Starptautiski atzīts diploms un uz praksi vērsta augstākā izglītība nozīmē to, ka jau mācību laikā tu būsi labi sagatavots nozares darba tirgum un pēc universitātes absolvēšanas varēsi sniegt savu ieguldījumu nozares attīstībā Latvijā vai arī veidot veiksmīgu starptautisku karjeru visā pasaulē.

  • plaša studiju programmu izvēle un retas specialitātes;
  • augsti izglītības standarti un pasniedzēji – nozares praktiķi;
  • visā pasaulē atzīta izglītība un to apliecinošs diploms;
  • uz praktiskām iemaņām balstītas studiju programmas;
  • moderni mācību apstākļi un specializēta aprīkojuma pieejamība;
  • prakses iespējas pasaules lielāko uzņēmumu filiālēs;
  • iespēja pilnveidot savas angļu valodas zināšanas.

MŪSU PAKALPOJUMI

Bezmaksas individuāla konsultācija

Tikšanās laikā izglītības ārzemēs konsultants palīdzēs piemeklēt tavām vēlmēm un iespējām atbilstošāko risinājumu.

Palīdzība dokumentu noformēšanā

Mēs palīdzēsim tev noformēt visus ar studiju uzsākšanu saistītos dokumentus, kā arī konsultēsim par veicamajām darbībām, uzsākot studijas.

Tikšanās ar universitātēm

Pie mums regulāri viesojas ārvalstu universitāšu pārstāvji, kuri labprāt satiekas ar studentiem. Seko informācijai un nāc uz pasākumiem!

Izglītības izstāde

Izglītības izstāde “Izglītība un karjera” ir tava iespēja šeit pat Rīgā vienas dienas laikā satikties ar universitātēm no dažādām valstīm.

 

IZVĒLIES SAVU GALAMĒRĶI

lielbritanija

Lielbritānija

Lielbritānija ir valsts, kas piedāvā visplašāko bakalaura un maģistrantūras programmu klāstu angļu valodā Eiropā. Tev ir iespēja atrast pavisam šauras specializācijas programmas un kļūt par speciālistu tieši tajā jomā, kurā vēlies.

Lasi vairāk

niderlande

Nīderlande

Nīderlandes augstskolas piedāvā plašu studiju programmu klāstu angļu valodā. Izglītība šajā valstī ir ļoti kvalitatīva un pielieto “problem-based learning” metodi jeb uz praksi un reāliem industrijas piemēriem balstītu apmācību.

Lasi vairāk

danija

Dānija

Augstākā izglītība Dānijā ir populāra izvēle studentu vidū. Šī valsts piesaista ar kvalitatīvu bezmaksas izglītību, daudzveidīgu programmu piedāvājumu angļu valodā, kā arī augstu dzīves līmeni.

Lasi vairāk